top of page

Dersler / Lessons

*Ders süresi 1 saattir..

Lesson duration is 60 minutes.

*Eğer daha önce online bir eğitim deneyiminiz yoksa ve çekimser kalıyorsanız, ilk ders için lütfen ücretsiz bir deneme dersi talep ediniz. Böylece; evinizden çıkmanız gerekmeden, zaman kaybetmeden, kendi konforunuzda ve karşılıklı ders yaparken; online dersin standart bir özel dersten farkı olmadığını deneyimleyeceksiniz.

If you’ve never tried an online lesson before, I do understand that you may be skeptical if something like this could work for you. No problem, you can try it out by taking your first session with Nihan at no cost. You will experience that you could save your time, energy and you will realize that there is no difference at all than normal private lessons.

 

*Dersler tercihinize göre Türkçe ve İngilizce verilir.

The lessons could be in Turkish or English according to your preference.

*Daha önce bir müzik eğitimi almadıysanız ve nota bilginiz yoksa hiç endişe etmeyin; ilk dersten itibaren çello çalabilmek için gerekli olan temel esasları da öğrenmeye başlayacaksınız.

If you've never had music education and can't read written music; no worries. From the first lesson, you will start learning the basics as well as playing the cello.

*ABRSM, Trinity College London, London College of Music  ve türevi müzik sınavlarına hazırlanmak istiyorsanız veya hazırlık aşamasındaysanız, seviyeniz ve repertuvarınız çerçevesinde dersler de online olarak verilmektedir.

If you want to prepare for ABRSM, Trinity College London, London College of Music exams, or if you are getting ready for an exam; lessons are also offered online within your grade and repertoire.

 

*Ders ile ilgili materyaller (nota, şablon vb) ilk dersten itibaren tarafımca temin edilecektir.

Course-related materials (notes, templates, etc.) will be provided by me from the first lesson.

*Ödemeyi ders sonunda banka transferi (IBAN) yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. IBAN bilgisi e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.

You could make the payment either bank transfer or PAYPAL. 

*Dersi iptal etmek ve yeni bir ders günü/saati belirlemek için 24 saat önceden haber vermeniz yeterlidir.

It is always possible to cancel or reschedule your lesson with at least 24 hr notice.


 

bottom of page